|
 |
 |
|
 |
Jesteś tutaj: Aktualności / 2012 / |
|
 |
Warto zobaczyć |
 |
 |
Reklama |
 |
 |
Licznik odwiedzin |
 |
 |
18502669 |
 |
|
|
 |
 |
Minął termin zapisów do przedszkoli
23 marca minął termin zapisów do samorządowych przedszkoli na rok szkolny 2012/2013. Do tego dnia wpłynęło 1038 kart zgłoszeniowych wg poniższego zestawienia:
Listy dzieci przyjętych zostaną ogłoszone 16 kwietnia 2012r. o godz. 9.00 w poszczególnych przedszkolach.
Przypominamy, iż zasady i tryb korzystania z samorządowych przedszkoli określa Statut oraz regulamin każdego przedszkola. System rekrutacji oparty jest o jednolite kryteria wynikające z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 20 lutego 2004r. w sprawie warunków i trybu przyjmowania uczniów do szkół publicznych oraz przechodzenia z jednych typów szkół do innych (Dz. U. z 2004r. Nr 26, poz. 232 ze zmianami).
O przyjęciu dziecka do przedszkola decyduje Komisja Kwalifikacyjna powoływana
w każdym przedszkolu, w skład której wchodzą: dyrektor, przedstawiciele rady pedagogicznej oraz przedstawiciele rady rodziców danego przedszkol
« wstecz |
 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

Od 15 do 20 września br. w Żyrardowie w dwóch halach sportowych, AQUA i Elektryk, rozgrywane były mecze Finałowego Turnieju Mistrzostw Polski w kategorii U16 K pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Żyrardowa.Głównym organizatorem mistrzostw był klub UKS Trójka, któremu PZKosz powierzył po raz kolejny imprezę mistrzowską.

Słoneczna pogoda, wysoki poziom sportowy oraz zaangażowanie organizatorów przyczyniły się w miniony weekend do udanej kolejnej edycji #SalosCup2020. Warto zaznaczyć, że nad Zalew Żyrardowski zjechały drużyny z okolic Warszawy i woj. łódzkiego co świadczy o zasięgu ponadlokalnym wydarzenia sportowego oraz o wspaniałej promocji naszego Żyrardowa.

41 Mistrzostwa Polski Seniorów w badmintonie miały się odbyć 5-7 czerwca w Jaworznie, jednak ze względu na obostrzenia epidemiologiczne zawody zostały odwołane. Wydawało się, że w obecnej sytuacji trudno będzie zorganizować tak dużą imprezę. Ostatecznie mistrzostwa odbyły się dwa miesiące później, w dniach 7-9 sierpnia. Organizacji podjęło się Sianowskie Stowarzyszenie Badmintona.
|
|
|

Referat Sportu przypomina, że do 30 września br. na podstawie Uchwały Nr XIII/83/11 Rady Miasta Żyrardowa z dnia 31 sierpnia 2011 roku można składać wnioski o przyznanie jednorazowego stypendium za znaczące osiągnięcia sportowe.
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Żyrardowie
 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
|
|
|
|
|
|
|
|