Zapraszamy na kolejny Jarmark Produktów Regionalnych
Produkowane według tradycyjnych receptur wędliny i sery, chleby na zakwasie, domowe wypieki, miody i świeżo tłoczone soki. Jednym słowem wszystko, co smaczne i zdrowe będzie można kupić już w najbliższy piątek na Targowisku Miejskim, podczas Jarmarku Produktów Regionalnych.
Zbliża się przedostatni piątek miesiąca, a zatem serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Jarmarku Produktów Regionalnych. Już po raz piąty na żyrardowskim targowisku będzie można zaopatrzyć się w żywność wolną od konserwantów i „ulepszaczy” smaku, produkowaną według sprawdzonych, domowych przepisów.
Jak zawsze, poza producentami żywności, ze swoją ofertą zaprezentują się również wytwórcy rękodzieła artystycznego, w tym biżuterii i wyrobów z drewna.
A zatem do zobaczenia na Jarmarku - w piątek, 23 października, już od wczesnych godzin porannych!