Mikołajki na Placu Jana Pawła II
Żyrardów – FABRYKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA to hasło organizowanych w naszym mieście wydarzeń wprowadzających w świąteczny nastrój przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Jednym z takich wydarzeń są Mikołajki na Placu Jana Pawła II, na które gorąco zaprasza wszystkie dzieci Prezydent Wojciech Jasiński. Spotkanie z Mikołajem i moc atrakcji już w najbliższą niedzielę, o godz. 17.00.
Zanim na Placu Jana Pawła II pojawi się Święty Mikołaj, by spotkać się z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta i rozdać dzieciom słodkie upominki, włączymy świąteczną iluminację wraz z oświetleniem największej w mieście choinki. W tej świątecznej scenerii centralnego placu miasta, zaprosimy na koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych oraz do wspólnej zabawy przy muzyce. Będą też konkursy, quizy, wspólne przygotowanie baśniowej choinki dla Mikołaja, a na stanowiskach rękodzielniczych - wykonywać będziemy choinkowe ozdoby i kolorowanki. Przez cały czas trwania imprezy będzie też można udać się na krótką przejażdżkę kolejką turystyczną.
Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Centrum Kultury, żyrardowskim Kołem Związku Dużych Rodzin 3+, Fundacją ,,Z miłości do dziecka” oraz dzięki wsparciu sponsorów, wśród których są:
Eld Mar Roboty Drogowe
Pomona Company,
Polmos Żyrardów,
BGŻ BNP Paribas Oddział w Żyrardowie,
Orange Polska,
Kaufland Żyrardów,
Galeria Carrefour Żyrardów,
Bank Pekao S.A. Oddział w Żyrardowie.
Zapraszamy!